معرفی کتاب های جدید

کتاب 10 آزمون جامع ( تیزهوشان )

به درخواست مدیر تولید گروه ابتدایی کانون فرهنگی آموزش(قلم چی) این کتاب با رویکرد هایی منحصر به فرد توسط مولفین زیر برای شما دانش آموزان ایران عزیز به زیور طبع آراسته شد. امید است که مورد استفاده ی شما خوبان قرار گیرد.

مولفین کتاب : حمید توانا ، داود رضایی ، حمد ا... صدری و احمد صمدی

این کتاب با 10 آزمون که بیشتر سوالات آن جنبه ی مفهومی دارد برای جمع بندی در 2 ماه آخر نزدیک به آزمون های استعدادهای درخشان و هم چنین المپیاد ها و ... مناسب است.

هر آزمون جامع شامل 25 سوال ریاضی ، 20 سوال علوم ، 10 سوال فارسی و 5 سوال هوش است.

از ویژگی های این کتاب ساختار گزینه های چهار جوابی آن است که در واقع دام تستی نامیده می شود.( یعنی پاسخ های دو گزینه بسیار بهم نزدیک است.)هم چنین سوالات هوش آن نیز آوردگاهی برای سنجش خلاقیت در حل مسئله است. آری حل مسئله که امروزه در ورش های تدریس بسیار جایگاه رفیعی دارد.

ویژگی دیگر این کتاب جامع بودن سوالات آن است که هر آزمون می تواند سال های سوم و چهارم و پنجم ابتدایی را در دانش آموز ارزیابی و سنجش نماید.

کتاب سوم تیزهوشان درس ریاضی

در راستای حرکت های افقی و عمودی برنامه ی درسی گروه ابتدایی تیزهوشان قلم چی کتاب ریاضی سوم ابتدایی با ویژگی های زیر تقدیم به همه ی شما دانش آموزان مستعد ایران بزرگ می شود.

مولفین این کتاب موفقیت و سربلندی روزافزون را برای شما دانش آموزان پرتلاش و خانواده های گرامیتان آرزومند است.

گروه مولفان سوم : معصومه ابراهیمی و احمد صمدی

این کتاب خصوصیت ویژه ای دارد و ان تفکیک درس حساب و هندسه است.

از حمله خصوصیات دیگر این کتاب نیز می توان به پاسخ های تشریحی و درس نامه ای ان اشاره داشت که بعد از فرایند آزمون ، مراجعه به پاسخ های آن می تواند اشکالات و نقاط قوت را شناسایی نماید.

کتاب جدول پایه پنجم

مولف جداول دروس ریاضی و بخوانیم : احمد صمدی /  مولف جداول علوم و اجتماعی : معصومه ابراهیمی و بهناز جودکی

این کتاب با توجه به دروس ریاضی ( کلیه مباحث ) درس علوم شامل 11 جدول ( هر فصل یک جدول ) و اجتماعی و فارسی ( 21 جدول متناسب با هر درس کتاب بخوانیم ؛ البته 19 درس ! 2 درس آزاد )

کتاب جدول کاری جدید از مولفین این کتاب و متناسب با روحیات دانش آموزان ابتدایی است . از این منظر که وجود تکالیف متنوع و جدید از جمله جدول ( علاقه ی بچه ها به حل جدول بسیار زیاد است ) می تواند یک دوره و یک باز تمرین خانگی در فرایند آموزش دانش آموزان در ساعات خارج از مدرسه تلقی شود.

نمونه هایی از صفحات این کتاب رنگی را مشاهده می نمایید.

 

/ 0 نظر / 42 بازدید