کتاب جدول چهارم ابتدایی - انتشارات قلم چی

 معرفی دومین کتابم

کتاب جدول چهارم

انتشارات قلم چی – سال انتشار 1390

مولف ریاضی : احمد صمدی

مولف فارسی و علوم : معصومه ابراهیمی

مولف تعلیمات اجتماعی : سید محمود طباطبایی

با همکاری سر کار خانم معصومه ابراهیمی و جناب آقای سید محمود طباطبایی و بنده این کتاب تدوین و تقدیم به همه ی دانش آموزان باهوش و فعال می شود.

از مشخصه های بارز این کتاب منحصر به فرد بودن جدول ها متناسب با هر موضوع درسی است. تنوع جداول مشخصه ی دیگر این کتاب است.

برای دروس ریاضی ، علوم ، فارسی و تعلیمات اجتماعی جداولی طراحی شده است.

در کنار همه ی این  ویژگی ها باید به طراحی گرافیکی کار توجه نمود که سرکار خانم اشرف السادات فاطمی زحمات مولفین را جبران و با طرح نوینی که در این کتاب ارائه نموده اند جذابیتی خاص و مختص به دانش آموزان دوره ی ابتدایی به زیور طبع آراسته اند.

از همه دست اندرکاران تهیه و تولید این کتاب کمال تشکر را داریم.

اما ... !

چرا کتاب جدول ؟ !

تکالیف تکراری و گاهی سنگین و خارج از چارچوب و گاهاً نامناسب از طرف معلمین سر وصدای دانش آموزان و اولیا را در آورده و امروزه در آموزش و پرورش یک معضل محسوب می شود.

توجه به تفاوت های فردی و ارائه ی تکالیف نو که باعث برانگیخته شده حس کار و نبوغ و خلاقیت دردانش آموز شود ، یکی از اهداف انجام این کار توسط مولفین بوده است.

مولفین این کتاب با سابقه ی تجربی کار در کلاس های درس و حضور و همکاری در گروه های آموزشی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران و استفاده از نهایت حداکثری تجربه این اثر ارزشمند را به شما دانش آموزان خوب ایران زمین و اولیای فخیم و معلمین دلسوز و زحمت کش ابتدایی تقدیم می دارد.

/ 1 نظر / 88 بازدید
فریده

سلام همكار پر تلاش و دلسوز[گل] بنده هم سال تحصيلي جديد را به شما و همه ي همكاران دلسوز فداكار ايران زمين تبريك ميگم. كتابتون را هم كه قبلا تو مدرسه ديده بودم و بهتون تبريك گفته بودم. اما باز هم به خاطر زحماتي كه كشيده ايد و نبوغ و خلاقيتي كه در تاليف اين كتاب به كار برديد ، بهتون تبريك ميگم و يه خسته نباشيد به شما و خانم ابراهيمي عزيز و آقاي طباطبايي بزرگوار عرض ميكنم. اميدوارم در پناه حق موفق و پيروز باشيد.[گل]