سلام به همه ی دوستان و زحمتکشان وادی علم و ادب

آمدیم تا با شما باشیم 

 با شما و در کنار شما می توانیم آموزش ابتدایی را در عصر تکنولوژی به سر منزل مقصود که همانا کمال حقیقی است رهنمون سازیم

 

سلام من به همه ی دانش آموزان خوب ایران زمین که در پهنای این سرزمین بزرگ به آینده ای درخشان می اندیشند. ان شاءالله

 

در عصر جمعه آمدیم تا باشد که از  یاران حضرت مهدی صاحب الزمان (عج) باشیم و بتوانیم با هدایت در مسیر راستین و استعانت از درگاه احدیت و دعای خیر مهدی موعود این قافله را در مسیرش به یاری 313 یار مقدس رهنمون سازیم ((یاعلی مدد)) التماس دعا

/ 4 نظر / 15 بازدید
نوروزی

سلام دوست عزیز آمدی و خوش آمدی انشاالله همیشه موفق و موئد باشید از یاران صدیق . وبلاگ خوب و زیبایی طراحی کرده اید وبلاگ ما راهم لینک کنید دوست دار و ارادتمند شما نوروزی

فريده فلاح فيروزآبادي

سلام همكار گرامي خسته نباشيد و خدا قوت وبلاگ قشنگي طراحي كرده ايد ، مخصوصا نام وبلاگتون خيلي قشنگ و پرمعناست. اميدوارم در اين قدمي كه برداشتيد خداوند ياريتان كند و پر محتوا هم شود. آقاي صمدي پيشنهاد مي كنم از اطلاعات قرآني كه داريد در وبلاگتون استفاده كنيد.چون سر كلاستان حضور داشتم و از اطلاعات شما با خبر هستم . به هر حال منتظر بار گذاري و راهبردهاي شما در امر آموزش هستيم. موفق و مويد باشيد.

دوست عزیز آرزوهاتو یه جا یاداشت کن واز خدا بخواه . خدا یادش نمی ره اما تو یادت می ره! چون چیز هایی که آلان داری یه روز آرزوت بود.

سادات احمدی

سلام بر شما همکلاسی بزرگوار... وبلاگ آموزشی و پرمحتوایی را طراحی کرده اید...مطالب از هر نظر عالی است...امیدوارم در مسیری که قدم گذاشته اید توفیق روزافزون نصیبتان گردد.