نشست تخصصی اخلاق و رشد اخلاقی در برنامه ی فلسفه برای کودکان

برگزاری نشست تخصصی با عنوان « اخلاق و رشد اخلاقی در  برنامه فلسفه برای کودکان و نوجوانان "

 

 گروه فلسفه برای کودکان و نوجوانان (فبک ) پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی در نظر دارد نشست تخصصی با عنوان « اخلاق و رشد اخلاقی در برنامه فلسفه برای کودکان و نوجوانان » و با حضور دکتر روح الله کریمی و دکتر حسین شیخ رضایی  در تاریخ 6 شهریور 91 و از ساعت 10 الی 12 برگزار کند . حضور کلیه علاقمندان به فلسفه ، روانشناسی ، تعلیم و تربیت و خصوصاً برنامه فلسفه برای کودکان و نوجوانان ، موجب غنای هر چه بیشتر این برنامه خواهد بود (شرکت برای عموم آزاد است )

 

در این نشست به موارد زیر پرداخته میشود :

در آموزش اخلاق به نوجوانان در جامعه ما ، همواره از روش سنتی تلقین و تکلیف استفاده شده است اما این روش به خصوص در سالیان اخیر نتیجه مطلوب نداشته است . برنامه فلسفه برای کودکان و نوجوانان جهت رشد اخلاقی ، روش حلقه کند و کاو را پیشنهاد می کند . آیا حلقه کند و کاو می تواند باعث رشد اخلاقی کودکان و نوجوانان شود ؟ اگر آری چرا و چگونه ؟ آیا حلقه کند و کاو می تواند پاسخگوی جامعه امروز ما برای آموزش اخلاق باشد ؟ مبانی فلسفی و معرفتی شناختی تفکر اخلاقی در برنامه فلسفه برای کودکان و نوجوانان چیست ؟

 

آدرس : تهران - بزرگراه کردستان -جنب ساختمان آ اس پ - پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی - سالن حکمت 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با آدرس ایمیل fabak_g@yahoo.com  مکاتبه فرمایید .

/ 1 نظر / 9 بازدید
*^*بابا نان داد-گشتی*^*

[گل]&&&&&با سلام خدمت دوستان و همکاران گرامی&&&&&&&&[گل] [گل]*^*^*^*^*^*قابل توجه تمامی همکاران*^*^*^*^*^*^[گل] برنامه "خانه قرآن "ویژه طرح آموزش معلمان و فرهنگیان با همکاری وزارت آموزش و پرورش و راديو قرآن دوره‌های ضمن خدمت فرهنگيان را از طریق پخش برنامه رادیویی برگزار می کند. [گل]************جهت دریافت اطلاعات بیشتر...*************[گل]